Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd

Olej sterydowy w proszku HGH

WhatsApp: +8615102789078

Dom ProduktySteryd Trenbolonowy

Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9

Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9

  • Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9
  • Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9
  • Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9
Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: XIONGYU
Orzecznictwo: GMP , ISO9001
Numer modelu: 10161-34-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10G
Cena: 75 USD
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: w ciągu 10 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy, Western Union, Moneygram, Bitcoin
Możliwość Supply: 2000 kg/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: octan trenbolonu CAS: 10161-34-9
Analiza: 99,81% Formuła molekularna: C20H24O3
Waga molekularna: 312,4 Wygląd zewnętrzny: Żółty proszek
Firma: Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd Kierownik Sprzedaży: Pan Tom
WhatsApp: +8615102789078 E-mail: tom.steroid@gmail.com
High Light:

suplementy antyestrogenowe

,

leki antyestrogenowe

 

octan trenbolonu

 
 
Szybkie Szczegóły:
Nazwa produktu octan trenbolonu
Synonimy Finaplix H/Revalor-H
Nr CAS 10161-34-9
EINECS 233-432-5
Formuła molekularna C20H24O3
Waga molekularna 312,4
Wygląd Żółty proszek

 

 

Octan trenbolonu Tren A Proszek Steryd anaboliczny Surowy proszek Revalor-H Finaplix Zwiększenie mięśni CAS: 10161-34-9 0

 

 

Autentyczność:

Nazwa produktu octan trenbolonu Ilość 20 KG
Nr partii XY230901 Raport nr. XY230906
Data produkcji 2023.09.05 Data analizy 2023.09.08
Opis Żółty lub jasnożółty krystaliczny proszek
Ref.Standard Standard USP35
Wyniki testów analitycznych
Przedmioty testowe Standard analizy Wyniki
Identyfikacja Odpowiadać Odpowiadać
Absorbancja ≤0,50% Odpowiadać
Dokładny obrót +39°~ +43° +41,2°
Czystość chromatografii Odpowiadać Odpowiadać
17α-Izomer ≤0,50% 0,10%
Organiczne zanieczyszczenia lotne Odpowiadać Odpowiadać
Strata przy suszeniu ≤0,50% 0,30%
Pozostałości po zapłonie ≤0,10% 0,01%
Analiza 97~101% 99,81%
Wniosek Bądź zgodny ze standardem USP35

 

 

Opis:

Trenbolon Acetate jest niezwykle silnym sterydem anabolicznym i jest uważany za jeden z największych sterydów anabolicznych przez wielu sportowców poprawiających wydajność.Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych sterydów anabolicznych na rynku i może zapewnić korzyści zupełnie inne niż jakikolwiek inny steryd.Octan trenbolonu jest również przedmiotem wielu mitów w świecie sterydów anabolicznych, ale miejmy nadzieję, że uda nam się rozwiać te mity i uzyskać solidne zrozumienie tego związku.Trenbolon Acetate jest oficjalnie klasyfikowany jako steryd anaboliczno-androgenny klasy weterynaryjnej.Sam hormon trenbolonowy został po raz pierwszy stworzony pod koniec lat 60-tych, a wersja z octanem była sprzedawana pod nazwami Finajet i Finaject.

 

 

Wniosek:

Octan trenbolonu jest zwykle stosowany w dawkach 35-150 mg/dzień, a częściej 50-100 mg/dzień.Masteron jest dobrym wyborem do tego celu.
Jeśli chodzi o wyższe 150 mg/liczbę, jest to na ogół stosowane w celu zwiększonej stymulacji układu nerwowego w porównaniu do 100 mg/dzień, a nie do dalszej poprawy masy lub siły, które są już zmaksymalizowane lub prawie zmaksymalizowane przy 100 mg/dzień.

Większość użytkowników uważa 50-75 mg / dzień za idealny zakres dawkowania, dający doskonałe korzyści jako część stosu sterydów anabolicznych.
 

Trenbolon A jest jednym z najsilniejszych i najsilniejszych dostępnych sterydów.Co więcej, jest również jednym z najbardziej wszechstronnych, ponieważ sprawdza się zarówno w cyklach łączenia, jak i cięcia.Jeśli rozważasz Trenbolon Acetate w swoim następnym cyklu, upewnij się, że rozumiesz, jak używać go odpowiedzialnie, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

 

W sensie chemicznym octan trenbolonu jest nieco zmodyfikowaną wersją nandrolonu, cząsteczki macierzystej w Deca Durabolin.W związku z tym możesz spodziewać się wielu takich samych działań.Jednak Tren Acetate ma kilka modyfikacji, które czynią go niezwykle popularnym.Po pierwsze, ten produkt nie aromatyzuje ani nie przekształca się w estrogen we krwi.To świetna wiadomość dla osób szczególnie wrażliwych na androgenne działanie sterydów.Po drugie, zawiera krótki ester, co oznacza, że ​​zaczyna działać wkrótce po użyciu.Ma aktywny okres półtrwania poniżej trzech dni, więc najlepiej jest dawkować co drugi dzień.

Tren Acetate zachowuje się jak wiele innych sterydów anabolicznych.Zwiększa zdolność organizmu do syntezy białka i pomaga tkance mięśniowej zatrzymać więcej azotu.Kiedy twoje ciało jest w stanie szybciej tworzyć białka, a budulec tych białek (mianowicie azot) jest dostępny w obfitości, możesz doświadczyć wzrostu mięśni na niesamowitą skalę.Oprócz tego octan trenbolonu będzie również działał na rzecz promowania insulinopodobnego czynnika wzrostu, który jest odpowiedzialny za naprawę i odmładzanie tkanek w całym ciele.Znacząco zwiększa również liczbę czerwonych krwinek;z większą ilością czerwonych krwinek, możesz lepiej dotlenić swoje mięśnie i zapewnić im doskonałe środowisko do wzrostu.

 

Trenbolon Acetate ma miejsce zarówno w cyklach łączenia, jak i cięcia.Nie tylko wprowadza organizm w doskonały stan anaboliczny do wzrostu mięśni, ale także hamuje hormony glukokortykoidowe, które są odpowiedzialne za tworzenie się złogów tłuszczu w ramionach, udach i okolicach brzucha.W cyklu łączenia Tren przygotowuje organizm, wprowadzając go w stan anaboliczny.Podczas cięcia Tren pomaga utrzymać przyrosty podczas zmniejszania kalorii i zwiększania intensywności treningów.Wszystko zależy od diety i planu ćwiczeń, a także od dawki.

 

Średnia dawka octanu trenbolonu różni się w zależności od cyklu i stosu.Podczas cyklu masowego poza sezonem większość kulturystów uważa, że ​​50 mg co drugi dzień jest wygodne i skuteczne.Niektórzy mężczyźni tolerują do 100 mg co drugi dzień bez żadnych problemów i uważają, że zapewnia to dla nich najlepsze wyniki.Podczas cyklu cięcia ludzie mają tendencję do nieco większego nacisku na Tren i stosowania dawek nawet wyższych niż 100 mg co drugi dzień, ale nie każdy może to tolerować, ponieważ zwiększa się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.Nikt nigdy nie powinien używać więcej niż 200 mg co drugi dzień, nawet jeśli wydaje się, że dobrze to toleruje.

Octan trenbolonu jest jednym z najpopularniejszych, najpotężniejszych i najbardziej lubianych sterydów anabolicznych dostępnych dla ludzkości.Dobrze pasuje do prawie każdego cyklu lub stosu, a jego wyniki są nieporównywalne.Jednak ważne jest, aby pamiętać, że Tren nie jest dla początkujących;powinieneś go używać tylko wtedy, gdy masz duże doświadczenie w kolarstwie sterydów anabolicznych.

 

 

Funkcje:

1. Octan trenbolonu ma zdolność znacznego zwiększania liczby czerwonych krwinek.Czerwone krwinki są odpowiedzialne za przenoszenie tlenu do krwi i przez nią.Przy zwiększonej ilości zwiększa to natlenienie krwi.To ogromnie zwiększy wytrzymałość mięśniową i po raz kolejny znacznie przyspieszy regenerację.

 

2. Inną powszechną cechą sterydową octanu trenbolonu jest jego zdolność do hamowania hormonów glukokortykoidowych.

Hormony glukokortykoidowe, czasami określane jako hormony stresu, są pod wieloma względami przeciwieństwem anabolicznych hormonów steroidowych, ponieważ niszczą tkankę mięśniową i sprzyjają przyrostowi tkanki tłuszczowej.

 

3. Silne powinowactwo wiązania octanu trenbolonu z receptorem androgenowym będzie również kolejną cechą, która jest bardzo przydatna podczas diety.Podobnie jak większość sterydów anabolicznych, stosowanie octanu trenbolonu będzie promować silniejszy metabolizm;jednak silne wiązanie z receptorem androgenowym zostało powiązane z bezpośrednią lipolizą.Będzie to niezwykle cenne podczas diety, ale może być również niezwykle korzystne w okresie wzrostu poza sezonem, pomagając osobnikowi utrzymać niższy poziom tkanki tłuszczowej.

 

4. Ostatnią cechą octanu trenbolonu jest jego zdolność do poprawy wydajności paszy lub tego, co czasami określa się jako wydajność składników odżywczych.

 

 

Surowy proszek sterydowy
Octan testosteronu Sustanon 250
Baza testosteronu Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
Cypionian testosteronu Metribolon (metylotrienolon)
dekanian testosteronu Octan trestolonu (ment)
Testosteron Enanthate Fluoksymesteron (Halotestin)
Propionian testosteronu Oksandrolon (Anavar)
Fenylopropionian testosteronu Oksymetholon (Anadrol)
Undekanian testosteronu Metandienon (Dianabol)
Izokapronian testosteronu Stanozolol (Winstrol)
Octan boldenonu Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
Undecylenian boldenonu (EQ) Cytrynian klomifenu (Clomid)
Dekanian nandrolonu (DECA) Methasteron (Superdrol)
Nandrolon fenylopropionian (NPP) Doustny Turinabol (Doustny Tbol)
octan trenbolonu Mesterolon (Proviron)
Trenbolon Enanthate Anastrozol (Arimidex)
Propionian Drostanolonu (Masteron P) eksemestan (aromazyna)
Drostanolon Enanthate (Masteron E) Letrozol (Femara)
Octan methenolonu (Primobolan A) Sildenafil (Viagra)
Methenolon Enanthate (Primobolan E) Tadalafil (Cialis)

Szczegóły kontaktu
Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Tel: +8615102789078

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty