Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd

Olej sterydowy w proszku HGH

WhatsApp: +8615102789078

Dom ProduktySteryd testosteronowy

Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek

Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek

  • Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek
  • Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek
  • Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek
  • Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek
Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: XIONGYU
Orzecznictwo: GMP , ISO9001
Numer modelu: 315-37-7
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10G
Cena: 10g : 25 USD
Szczegóły pakowania: Torba z folii aluminiowej
Czas dostawy: w ciągu 10 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy, Western Union, Moneygram, Bitcoin
Możliwość Supply: 2000 kg/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Testosteron Enanthate Inna nazwa: Test E, Test Enan
Firma: Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd Kierownik Sprzedaży: Pan Tom
WhatsApp: +8615102789078 E-mail: tom.steroid@gmail.com
High Light:

legalne sterydy testosteronu

,

doustne sterydy testosteronu

 

 

Testosteron Enanthate

 

 

 

Szybkie Szczegóły:
Nazwa produktu: Testosteron Enanthate
Synonim: Heptanian testosteronu;Atlatest;Androtardyl
Nr CAS: 315-37-7
MF: C26H40O3
MW: 400,59
Testy: 99,62%
Wygląd:
biały krystaloidalny proszek

 

 

Autentyczność:

Nazwa produktu Testosteron Enanthate Raport nr. XY230806
RZECZY SPECYFIKACJA WYNIKI
Wygląd Biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Dokładny obrót +77 ~ +82 +78
Zakres topnienia 34 ~ 39 34 ~ 39
Substancje pokrewne Pojedyncze zanieczyszczenie ≤ 1,0% 0,95%
Zanieczyszczenia ogółem ≤ 2,0% 1,55%
Fale ≤ 0,5% 0,3%
Analiza 97,0~103,0% 99,62%

 

 

Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek 0

 


Opis:

Testosteron Enanthate to najstarszy i najczęściej stosowany steryd anaboliczny.Jest wolno działającym, długołańcuchowym testosteronem.Syntetyczny testosteron pojawił się po raz pierwszy w latach 30.Nie ma łańcucha estrowego i jest wstrzykiwaną zawiesiną na bazie wody.Działa szybko, ale wymaga częstych iniekcji.W 1937 roku na liście znalazł się propionian testosteronu firmy Schering.Zawiera estry, a czas uwalniania jest opóźniony, co może zmniejszyć częstotliwość iniekcji.We wczesnych latach pięćdziesiątych pojawienie się enantanu testosteronu z dłuższym łańcuchem estrowym jeszcze bardziej spowolniło aktywność hormonu, a enantan testosteronu stał się liderem na rynku.

Testosteron enanthate to związek testosteronu z długołańcuchowym estrem przyłączonym do 17-beta grupy hydroksylowej hormonu.Mechanizm ten kontroluje, jak długo hormon jest skuteczny i kiedy jest uwalniany.Po wstrzyknięciu testosteron nie zaczyna działać, dopóki łańcuch estrowy nie zostanie zerwany.Ten proces separacji nie kończy się w jednym kroku, co pozwala hormonowi powoli i równomiernie wchodzić do organizmu.Testosteron gwałtownie wzrasta 24-48 godzin po wstrzyknięciu, a następnie rozprzestrzenia się po całym ciele.W tym okresie okres półtrwania enantanu testosteronu wynosi około ośmiu dni.Zastrzyki w celach terapeutycznych można kontynuować co dwa tygodnie, a co siedem do dziesięciu dni skutecznie poprawić jego stabilność.

Podobnie jak inne hormony testosteronu, wskaźnik anaboliczny i maskulinizujący enantanu testosteronu wynosi 100. Wskaźnik ten jest oparty na testosteronie.W przeciwieństwie do innych sterydów, struktura i funkcja testosteronu determinują jego wysoką zdolność anaboliczną i maskulinizującą.

 

 


Rola enantanu testosteronu:


1. Poprawiona zdolność syntezy białek

Białko jest budulcem tkanki mięśniowej, a enantan testosteronu może zwiększyć tempo, w jakim organizm syntetyzuje białko, zwiększając w ten sposób tempo aktywności anabolicznej i regenerację organizmu.

 

2. Popraw retencję azotu

Zwiększona retencja azotu zapewnia środowisko anaboliczne.Tkanka mięśniowa zawiera około 16% azotu, poniżej którego następuje katabolizm.Dodatni bilans azotowy to anabolizm, poprawa wzrostu tkanek i ochrona przed utratą masy mięśniowej.

 

3. Zwiększona liczba czerwonych krwinek

Wzrost liczby czerwonych krwinek oznacza zwiększoną wytrzymałość mięśni, a to dlatego, że czerwone krwinki są odpowiedzialne za transport tlenu, a wysoki poziom tlenu we krwi oznacza wysoką wydajność, większą wytrzymałość i regenerację.

 

4. Zwiększona wydajność

IGF-1 jest hormonem białkowym (polipeptydem) wydzielanym głównie przez wątrobę.Ma silne właściwości anaboliczne dla prawie wszystkich komórek.Jest blisko spokrewniony z hormonem wzrostu i ma silny wpływ na mięśnie, chrząstki, nerwy, ścięgna, więzadła, a nawet centralny układ nerwowy.Uzdrawianie i przywracanie systemu itp. Działa.

 

5. Hamowanie glukokortykoidów

Glikokortykosteroidy to hormony steroidowe wydzielane przez organizm, ale ich właściwości kataboliczne prowadzą do rozpadu mięśni i gromadzenia się tłuszczu.Kortyzon (kortyzol) Kortyzol jest najbardziej znanym glukokortykoidem, znanym również jako hormon stresu, hormon ten jest niezbędny, ale ilość nie powinna być zbyt duża, wynikiem hamowania glukokortykoidu przez testosteron jest silniejsze syntetyczne środowisko metaboliczne.

Stosowanie enantanu testosteronu może skutecznie wzmocnić powyższe efekty, to takie proste, ponieważ jest to syntetyczna forma hormonu, który organizm sam wytwarza.

 

Wysoki poziom testosteronu dostarczany przez testosteron enanthate również odgrywa rolę w cyklu utraty tkanki tłuszczowej, podczas tej fazy deficyt kaloryczny zagraża tkance mięśniowej, Twój organizm znajdzie sposoby na uzyskanie energii, w tym białka na energię, dobry plan posiłków Powinien być w stanie zapewnić maksymalne spożycie tłuszczu i zachować mięśnie.Kiedy tracimy tłuszcz, mechanizm ochrony organizmu automatycznie gromadzi tłuszcz i zużywa mięśnie.Wysokie tempo anaboliczne zapewniane przez testosteron enanthate pozwala nam nadal spalać tylko tłuszcz w tym czasie, a tempo metabolizmu jest znacznie zwiększone.Boosting może również skuteczniej spalać tłuszcz.

 

Testosteron enanthate może również znacznie zwiększyć tolerancję mięśni, możesz trenować dłużej i ciężej oraz szybciej regenerować się, co oznacza większą stymulację mięśni na siłowni, więcej syntetycznej regeneracji w kuchni i sypialni. Nie tylko kulturyści, sportowcy innych dyscyplin mogą również skorzystać z tolerancja i zdolność regeneracyjna testosteronu enanthate, a co więcej, wysoki poziom testosteronu oznacza przyrost siły, co jest doskonałe dla każdego sportowca, szczególnie dla powiększonych rozmiarów poza sezonem C. W sezonie ściśle kontrolowanym przez kalorie wyczynowego kulturysty, rola leków w utrzymaniu poziomu siły jest niezwykle ważna.

 

 

Skutki uboczne:
Skutki uboczne enantanu testosteronu są bardzo możliwe do uniknięcia dla zdrowych dorosłych mężczyzn, w tym tych z niskim poziomem testosteronu, którzy prawie nie doświadczą żadnych skutków ubocznych.Sportowcy mają większe szanse na problemy, ale jest to do opanowania, większość mężczyzn toleruje wysoki poziom testosteronu, chociaż każdy reaguje i jest inaczej wrażliwy, ten enantan testosteronu i wszystko inne, co dostaje się do naszego organizmu, nie ma znaczenia, oto skutki uboczne enantanu testosteronu musisz wiedzieć.

 

1. Feminizacja

Hormon testosteronu w testosteronie enanthate reaguje z aromatazą i zostanie przekształcony w estrogen.Podwyższony poziom estrogenu doprowadzi do mleka suki i nadmiernego zatrzymywania wody.Poważne zatrzymanie wody spowoduje wysokie ciśnienie krwi.Pacjenci z niskim poziomem testosteronu w zasadzie nie będą. Istnieje problem polegający na tym, że niebezpieczeństwo wzrasta wraz z dawkami przekraczającymi poziomy fizjologiczne.

Wymaga to od nas stosowania antyestrogenów, które występują w dwóch szerokich kategoriach: selektywne modulatory receptora estrogenowego (SERM) lub inhibitory aromatazy (AI), inhibitory aromatazy.Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) to SERM, klasa leków, które wiążą się z receptorami estrogenowymi i zapobiegają wiązaniu się z nimi estrogenu.Anastrozol Arimidex (Anastrozol) to AI, która może bezpośrednio hamować proces aromatyzacji i obniżać poziom estrogenu w surowicy.AI jest pierwszym wyborem dla testosteronu enanthate anty-estrogenu, ale może powodować problemy z cholesterolem.Nie jest niebezpieczny, gdy jest stosowany samodzielnie, ale skutki uboczne zostaną znacznie wzmocnione, jeśli jest stosowany razem z testosteronem.SERM nie ma tego problemu, więc jeśli SERM może rozwiązać problem, jest to pierwszy wybór, ale przez większość czasu testosteron jest dawką ponadfizjologiczną i należy zastosować sztuczną inteligencję.
 

2. Maskulinizacja

Androgenne skutki uboczne enantanu testosteronu mogą być poważne, ale w zależności od genetyki, te skutki uboczne objawiają się trądzikiem, wypadaniem włosów (genetycznie predysponowanym do łysienia typu męskiego) i zwiększonym owłosieniem na ciele.Osoby, które nie mają problemu z łysieniem w genach nie mają wypadania włosów, a osoby niewrażliwe na trądzik rzadko mają problemy.

Androgenne skutki uboczne enantanu testosteronu wynikają ze zdolności testosteronu do redukcji dihydrotestosteronu (DHT), dihydrotestosteronu, hormonu metabolizowanego przez reduktazę enzymu 5-alfa reduktazy, przeciwko której odgrywa rolę inhibitora finasterydu, może złagodzić androgenizację, ale nie całkowicie.

 

3. Skutki sercowo-naczyniowe

Egzogenny testosteron będzie hamował i obniżał cholesterol HDL (dobry cholesterol) cholesterol lipoprotein o dużej gęstości (dobry cholesterol).Ten efekt uboczny enantanu testosteronu w małej dawce jest bardzo mały, ale w połączeniu z 200-300 mg tygodniowo AI może zmniejszyć HDL o 20-25%.Wysoka dawka 300-600 mg tygodniowo samego enantanu testosteronu może obniżyć HDL o 13-21%, plus AI, wartość ta znacznie wzrośnie.Wymaga to od osób stosujących enantan testosteronu zwrócenia uwagi na ich status cholesterolu.Ich dieta powinna być bogata w kwasy omega.Zaleca się codzienne stosowanie suplementów z olejem rybim, spożywanie mniejszej ilości tłuszczów nasyconych i węglowodanów prostych oraz wykonywanie odpowiednich ćwiczeń aerobowych.

 

4. Testosteron

Testosteron enanthate hamuje produkcję samego testosteronu, co nie stanowi problemu dla pacjentów z niskim poziomem testosteronu, ponieważ ma go za mało.Sportowcy w okresie C również mogą mieć wystarczającą podaż hormonów, ale powrót do wydzielania własnego testosteronu po odstawieniu sterydów anabolicznych wymaga czasu.

PCT należy wykonać po odstawieniu leku, wysokiej jakości PCT powinno obejmować SERM, takie jak Nolvadex (cytrynian tamoksyfenu) tamoksyfen i Clomid (cytrynian klomifenu) klomifen, hormon peptydowy HCG (ludzka gonadotropina kosmówkowa) gonadotropina kosmówkowa.Bez PCT czas regeneracji byłby bardzo długi, a zdobyte mięśnie zostałyby utracone, ponieważ kortyzol staje się dominującym hormonem.PCT może przyspieszyć proces regeneracji i utrzymać normalną fizjologię, dopóki nie wróci do normy.

Należy zauważyć, że naturalna regeneracja testosteronu nie była wcześniej obniżona, a oś podwzgórze-przysadka-jądra (HPTA) nie została poważnie uszkodzona z powodu niewłaściwego stosowania sterydów.

 

5. Hepatotoksyczność

Testosteron enanthate nie jest hepatotoksyczny i nie uszkadza narządów krytycznych.

Jak stosować Testosteron Enanthate:
Zwykła dawka w leczeniu niskiego poziomu testosteronu wynosi 100-200 mg co siedem do dziesięciu dni, a niektórzy lekarze dzielą całkowitą dawkę i wstrzykują co pięć dni, co jest częstsze.W Stanach Zjednoczonych stosunkowo rzadko zdarza się, że niektórzy lekarze przepisują dawkę 200-400 mg co dwa do trzech tygodni, a nawet co cztery tygodnie.Cały czas leczenia jest niepewny, a niektórzy pacjenci wymagają leczenia przez całe życie, ale warto.

Sportowcy zazwyczaj stosują 200-500 mg tygodniowo, aby poprawić wydajność i 200-250 mg tygodniowo, aby przeciwdziałać spadkowi testosteronu spowodowanemu przez inne sterydy.Aby skutecznie budować mięśnie, większość ludzi wstrzykuje 400-500 mg dwa razy w tygodniu.Zwykle wystarczy 500 mg.600-1000 mg jest nadal akceptowalne, ale 1000 mg zasadniczo spowoduje skutki uboczne w różnym stopniu.

Niezależnie od celu, Testosteron Enanthate dobrze układa się z innymi sterydami, ale nie jest konieczne dzielenie się nim z innym testosteronem, wybierz inne rodzaje sterydów, które pomogą Ci osiągnąć cele.

Testosteron enanthate może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi sterydami, aby znacznie zmienić sylwetkę użytkownika.Chociaż dawka przekroczy poziom fizjologiczny, krytyczna wartość skutków ubocznych jest niezwykle wysoka.Podsumowując, enantan testosteronu jest niedrogi i bezpieczny w użyciu.

 

 

Testosteron Enanthate Test Enan Test E Proszek CAS 315-37-7 Budowa mięśni Steroidowy surowy proszek 1

 

 

Lista produktów:

 

Octan testosteronu Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
Baza testosteronu Metribolon (metylotrienolon)
Cypionian testosteronu Octan trestolonu (ment)
dekanian testosteronu Fluoksymesteron (Halotestin)
Testosteron Enanthate Oksandrolon (Anavar)
Propionian testosteronu Oksymetholon (Anadrol)
Fenylopropionian testosteronu Metandienon (Dianabol)
Undekanian testosteronu Stanozolol (Winstrol)
Izokapronian testosteronu Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)
Sustanon 250 Cytrynian klomifenu (Clomid)
Undecylenian boldenonu (EQ) Methasteron (Superdrol)
Dekanian nandrolonu (DECA) Doustny Turinabol (Doustny Tbol)
Fenylopropionian nandrolonu (NPP) Mesterolon (Proviron)
octan trenbolonu Anastrozol (Arimidex)
Trenbolon Enanthate eksemestan (aromazyna)
Propionian Drostanolonu (Masteron P) Letrozol (Femara)
Drostanolon Enanthate (Masteron E) Sildenafil (Viagra)
Octan methenolonu (Primobolan A) Tadalafil (Cialis)
Methenolon Enanthate (Primobolan E) Octan boldenonu

 

Szczegóły kontaktu
Yiwu Xiongyu Biotechnology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Tel: +8615102789078

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Inne produkty